poniedziałek, 17 stycznia 2011

"Samotność liczb pierwszych" - wyniki losowania :)

Przepraszam za pośpiech, ale nie mogłam się powstrzymać - to moje pierwsze w historii bloga losowanie, dlatego chciałam to zrobić jak najszybciej:)

Losowanie przebiegło w atmosferze ciszy i spokoju. Po zapisaniu wszystkich imion na karteczki i złożeniu ich na kilka części, wszystkie imiona trafiły do "maszyny losującej"

Po zamknięciu i solidnym wymieszaniu, nastąpiło otwarcie "maszyny losującej"... i ręka sprawiedliwości wyciągnęła zwycięzcę loterii:PANI KATARZYNO - gratuluję i czekam na maila z danymi do wysyłki. Mój adres to: 25paideia25@gmail.com

Wszystkim uczestnikom dziękuję za uczestnictwo i zapraszam na kolejne loterie :)

P.S. Przepraszam za jakość zdjęć, niestety zepsuł mi się aparat i musiałam posłużyć się telefonem komórkowym... Ale mam nadzieję, że najważniejsze elementy zdjęć są dosyć wyraźne.

3 komentarze:

  1. Gratuluję :)

    Może mi się uda następnym razem .

    OdpowiedzUsuń
  2. Mało kto wie, ale losowanie według prawa naszej polskiej wioseczki nie jest zgodne z prawem, no chyba że zgłosimy to u odpowiednich organów, opłacimy taka grę losową, a to kosztuje :) I nie ma znaczenia że to blog i losujemy drobnostkę. Warto pamiętać na przyszłość, iż konkurs jest legalny losowanie nie :)

    OdpowiedzUsuń