poniedziałek, 6 stycznia 2014

ZAPRASZAM do wyzwania !!!

Witajcie Kochani w Nowym Roku 2014!

Och, jak dobrze, że ten rok już minął...  Czytelniczo okazał się bowiem totalną porażką! Ale o tym w innym poście. Dziś chciałabym zaprosić Was do wyzwania, które trochę już zapewne znacie z ubiegłego roku. W tym roku przedstawiam jednak nieco odmienione 

http://jubileuszowelektury.blogspot.com/Przypomnę pokrótce o co w zabawie chodzi. Gdy klikniecie na powyższy napis, przeniesiecie się na stronę wyzwania. Tam, na górze znajdziecie listę Jubilatów (pisarzy), którzy świętować będą w tym roku okrągłe jubileusze (50te, 80te, 260te itp.). I tu pierwsza mała zmiana - Jubilatów nie wybieram ja - zrobiło to łącznie 20 osób w wyniku wypełnienia ankiety. Na liście mamy 31 Jubilatów (16 z Polski, 15 zza granicy).

Podstawową zmianą w wyzwaniu jest czas jego trwania - świętowania urodzin. Otóż świętujemy na okrągło, przez cały rok! Tak więc jeśli Jubilat obchodzi urodziny w kwietniu, nie musimy zmieścić się z czytaniem, wspominaniem i innymi wpisami w kwietniu, możemy to zrobić w dowolnym dniu i miesiącu. Chciałabym przez to ułatwić nieco wyzwanie i być może dzięki temu skusić niektórych z was do wzięcia w nim udziału. Dodam tylko, że lista Jubilatów jest naprawdę imponująca i na pewno każdy z Was znajdzie na niej coś dla siebie.

Jeśli jesteście zainteresowani - szczegóły wyzwania znajdziecie TUTAJ! Zapraszam serdecznie i liczę na Was!!! 

A tymczasem SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

2 komentarze: