czwartek, 24 lutego 2011

Wyzwanie - Francuska Kawiarenka Literacka

Nie wytrzymałam. Zapisałam się do kolejnego wyzwania. Nie mogłam się jednak oprzeć. Literatura francuska jest moją ulubioną, a własnie jej dotyczy moje najnowsze wyzwanie. Jak mogłabym się temu oprzeć...

Zapraszam wszystkich do wyzwania


Zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej, że wyzwanie dzieli się na etapy tematyczne. Pierwszy z nich trwa od lutego do maja i krąży wokół miłości we wszelkich możliwych wymiarach. Oczywiście dotyczy to książek tylko francuskich autorów :) 

4 komentarze:

 1. Miałam ochotę podjąć się tego wyzwania, lecz obawiam się dalszych dwóch tematów wyzwania. Jak do pierwszego tematu mam książki swoje francuskich autorów, tak do pozostałych tematów (nie wiem jakie one nawet będą - albo nie napisane, albo ja nie czytałam uważnie) obawiam się, że nie będę mieć literatury własnej. A na obecny najbliższy okres na czytanie książek nie będę mieć dużo czasu, tym bardziej tych cudzych ;) Bardzo żałuję, bo wyzwanie interesujące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o nim, ale chyba tym razem spasuje...

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Daria - szkoda, że nie przyłączysz się do nas. Nie jest tam podany limit wpisów czy książek do przeczytania więc nikt nie będzie cię rozliczał jeśli przeczytasz tylko jedną pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bujaczek - rozumiem, tyle ostatnio wyzwań pojawiło się na blogowym "rynku", że sama już się w nich gubię i już wiem, że na pewno nie wszystkie uda mi się zakończyć powodzeniem

  OdpowiedzUsuń