środa, 24 sierpnia 2016

Tak bym chciała...

Witam wszystkich po dosyć długiej przerwie. Zbyt długiej przerwie - teraz odczuwam ją dosyć mocno. Bardzo mi brakuje dzielenia się z wami uwagami i opiniami na temat książek. Ale w moim życiu sporo się zmieniło. W listopadzie po raz drugi zostanę mamą. Niestety ciąża i ogrom obowiązków w pracy i domu spowodowały, że kompletnie zarzuciłam czytanie. Na palcach jednej ręki mogłaby policzyć książki, które w tym czasie przeczytałam. No ale cóż - ciąża to bardzo specyficzny czas i myślę, że osoby, które przez to przeszły, wiedzą, o czym mówię. 

Oprócz wielkiej radości i oczekiwania na synka (tak, tym razem to będzie on:)) powraca powoli wielka chęć na czytanie i pisanie. Najgorsze, że wciąż brakuje mi czasu na to drugie... Chciałabym choć w kilku słowach streścić te pozycje, które przeczytałam w tym roku, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Mam jednak nadzieję, że za dzień lub dwa taki wpis się pojawi. 

Mam wielką nadzieję, że jeszcze o mnie nie zapomnieliście, a jeśli tak, to postaram się wam przypomnieć. I oczywiście częściej zaglądać też na wasze blogi :) tymczasem pozdrawiam i ściskam wszystkich bardzo serdecznie! Do usłyszenia wkrótce!

5 komentarzy:

 1. Pozdrawiam mocno, dbaj o siebie, dużo czytaj, pisz ile serce i chęci pozwolą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, postaram się nadrobić zaległości - córka od września wyrusza do przedszkola więc będzie kilka godzin oddechu :)

   Usuń
 2. Spokojnie, blogosfera książkowa nie zniknie od tak i nie zapomina! Poczekamy na Ciebie :)
  Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i synka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W blogosferze tak dużo się dzieje, że niestety szybko zapominamy o tych, którzy umilkli.

   A zdrówko póki co dopisuje :) pozdrawiam gorąco!!!

   Usuń
 3. Miło Cię tu znów widzieć.
  Blogowanie zabiera mnóstwo czasu i trudno go pogodzić z obowiązkami. Ja jestem już na innym etapie życia a mimo to mam poczucie, że ten czas, który poświęcam blogowaniu / nie czytaniu / powinnam przeznaczyć na wiele innych zajęć, które po prostu zbywam.

  A blogosfera ostatnim czasem mocno się zmieniła.....a sprawił to FB, gdzie mnóstwo blogerek założyło swoje konta. Przede wszystkim coraz mniej jest komentarzy ....

  Życzę umiejetnego godzenia przyjemnego z

  OdpowiedzUsuń