wtorek, 24 lipca 2012

Konkurs - loteria. Zapraszam!

Z okazji imienin, które dziś obchodzę (a właściwie nie obchodzę, bo jutro urodziny ;)), chciałabym zaproponować czytelnikom mojego bloga mały prezent od siebie. Prezentem tym jest audiobook zasponsorowany przez Bibliotekę Akustyczną - JA, ANIELICA Katarzyny Bereniki Miszczuk.


Płytka w bardzo dobrym stanie, przesłuchana tylko raz - przeze mnie. I nie trzeba czytać pierwszej części, JA, DIABLICA, by wiedzieć o co chodzi. Więc jeśli macie ochotę, to:
1. Pozostawcie pod postem komentarz
2. W komentarzu, jako że powinien to być konkurs, wpiszcie... jaką książkę chcielibyście otrzymać w dniu imienin/urodzin :)
3. Cierpliwie poczekajcie do 01.08.2012, by dowiedzieć się, komu przypadnie w udziale powyższy audiobook.

A wszystkim Kingom, Krzysiom, Ankom i Jakubom życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta :)Dziękuję za życzenia w imieniu mojej córki Ani :)Do konkursu się zgłaszam.
  Na urodziny marzyłaby mi się trylogia Paulliny Simmons "Jeździec miedziany". Właściwie zadowolona byłabym z części pierwszej i trzeciej, bo drugą już posiadam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie przypomniałaś mi, że dzisiaj bardzo znane imienny. Wszystkiego dobrego i dużo ciekawych książek, oczywiście, życzę. Na swoje święto chciałabym otrzymać WSZYSTKIE części serii Żydzi/Polacy, ale znając życie sama będę musiała sobie ja skompletować. Póki co mam już pierwszy tytuł "Ucieczka z getta" Haliny Zawadzkiej.
  Do konkursu zgłaszam się również, bo czytałam "Ja, diablicę" i jestem ciekawa czy kontynuacja spodoba mi się, bo opinie są różne, oj różne. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego !!!
  Ja z okazji święta bardzo chciałabym otrzymać Igrzyska śmierci - Collins Suzanne

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia! Ja najbardziej chciałabym dostać w prezencie kolekcjonerską wersję "Sagi o Wiedźminie" Sapkowskiego :) Lubię takie ładnie wyglądające serie książek na półce z równie ciekawą treścią :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry!
  Chcielibyśmy, przy współudziale Miłośników Czytania, stworzyć ranking książek, które warto wziąć z sobą do wakacyjnej walizki - serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno Autorkę bloga jak i wszystkich Czytelników i Komentatorów. Szczegóły na stronie: http://bookstrefa.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Sto lat! :D
  A sama chciałabym dostać pierwszy tom serii "Czaropis"... Jestem bardzo zaintrygowana tym cyklem, a tu już drugi tom wyszedł... Eh, muszę kiedyś dorwać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego!
  Na urodziny/imieniny chciałabym otrzymać "Pępek świata" Kuziemskiej lub "Namibię" Kobusów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. trochę spóźnione, ale zawsze to życzenia - ślę

  OdpowiedzUsuń
 9. ja też dołączam się do życzeń - Wszystkiego Najlepszego!

  ps. trochę spóźnione, ale zawsze...

  OdpowiedzUsuń