wtorek, 15 marca 2011

Wielka prośba! BADANIE

Kochani bywalcy mojego bloga!

Zwracam się do Was z nietypową prośbą. Jak wiecie oprócz bycia nauczycielem wczesnej edukacji, oprócz bycia miłośniczką czytania książek, jestem także studentką ostatniego roku studiów magisterskich. W tym roku czeka mnie obrona pracy magisterskiej. Obawiam się jednak, że może mi się to nie udać bez Waszej pomocy. Dlatego:

Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich nauczycieli wszelakich specjalności z MAKSYMALNYM STAŻEM PRACY: 5 LAT do wzięcia udziału w krótkim badaniu polegającym na odpowiedzi na pięć nieskomplikowanych pytań otwartych, które prześlę chętnym na maila :)


Jak się zapewne domyślacie, moja praca magisterska dotyczy młodego pokolenia nauczycieli polskich. Interesują mnie aspiracje zawodowe, plany zawodowe, tożsamość zawodowa, czyli dlaczego jesteś nauczycielem, co ci to daje, jakie masz plany na dalszy rozwój zawodu. Pytania, które prześlę chętnym osobom naprawdę nie są skomplikowane, na dodatek można odpowiedzieć na nie w dowolny sposób (nie podaję minimalnej ilości znaków:)). Bardzo zależy mi na odpowiedziach nauczycieli z calej Polski, dlatego zwracam się do przedstawicieli tego zawodu na różnych portalach społecznościowych. I jakże nie miałabym wykorzystać też własnego bloga?! 

Jeśli ktoś z was jest chętny i ma ochotę odpowiedzieć na kilka moich pytań, bardzo proszę o informację pod postem lub kontakt na maila: 25paideia25@gmail.com

Bez Was, kochani nauczyciele - miłośnicy książek moje badanie może legnąć w gruzach więc błagam - ZNAJDŹCIE CHWILKĘ DLA BIEDNEJ STUDENTKI W POTRZEBIE! Obiecuję, że dam długi termin odpowiedzi na pytania - około 2 tygodni to chyba wystarczająco długo, by się trochę zastanowić, przetrawić i podjąć wyzwanie ;) liczę na Was (i waszych znajomych. Im nas więcej tym lepiej)!!!

6 komentarzy:

 1. Cóż ja się nie łapię, bo stażu w zawodzie już 23 lata mam...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja spełniam kryteria, jeśli interesuje Cię nauczycielka francuskiego... molpo@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się niestety nie kwalifikuje ale życzę powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny, bardzo dziękuję za szybki odzew i miłe słowa :) Gwoździk - wysłałam pytania, mam nadzieję, że nie są zbyt skomplikowane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :) Ja mam staż czteroletni...uczę przyrody. Choć teraz jestem na macierzyńskim. Jeśli jesteś zainteresowana czekam na wiadomość. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sardegna - bardzo ci dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi! Nadal czekam na chętne do udzielenia odpowiedzi osoby, które pracują w zawodzie nauczyciela najwyżej 5 lat :)

  OdpowiedzUsuń