czwartek, 10 czerwca 2010

Wyjeżdżam. Cel - Kraków

Tak, tak, dziś, za godzinkę, czyli o 13.30 wyruszam do Krakowa. Nie będzie to jednak taka sobie wycieczka - jadę na Krakowski Międzynarodowy Festiwal Chóralny! Jako członek chóru oczywiście :)

Mieszkanie na Karmelickiej, trzy dni dobrej zabawy połączonej z występami i integrowaniem się z innymi chórami - czego chcieć więcej...


Jeśli ktoś z was jest zainteresowany i chciałby pokibicować mi i koleżankom z żeńskiego chóru Cartusia, to zapraszam na nasz występ konkursowy, który odbędzie się 11 czerwca 2010 roku (jutro) w godzinach 13 - 16 w Szkole Muzycznej im. M. Karłowicza na Osiedlu Centrum E 2. Gdyby ktoś nie daj Boże nie zdążył, to ma jeszcze jedną szansę usłyszenia nas w nieco ciekawszym repertuarze tego samego dnia o godzinie 19 w Kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Misjonarskiej w centrum Krakowa.

Tak na poważnie, to zachęcam do posłuchania wszystkich chórów, bo zjedzie się śmietanka towarzyska z całego świata (m.in. Singapur, Słowacja, Rumunia, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia) i zapowiada się na rewelacyjne święto chóralne :)

Trzymajcie kciuki za nasz występ, aczkolwiek z góry wiemy, że nie dorastamy do pięt tym wszystkim wielkim i znanym chórom - w końcu jest nas tylko 7 dziewczyn - studentek... Liczymy jednak na świetną zabawę i kilka mile spędzonych dni w Krakowie. Oczywiście zaopatruję się w odpowiednie środki na podbój Taniej Książki na Brackiej :D

DO USŁYSZENIA W PONIEDZIAŁEK!!!

5 komentarzy:

 1. Tania książka przy Brackiej jest chyba zamknięta. W każdym razie w ostatnią sobotę była. Okna były zaklejone reklamami dedalusa, a na drzwiach widniało przekierowanie na Grodzką. Nie wiem, czy to remont, czy też zmiana na stałe.

  Powodzenia w konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zatem powodzenia i miłego czasu w moim Krakowie, niestety chciałabym przyjść na wasz koncert, ale akurat w tych godzinach pracuję:((((

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś już 12, więc na życzenia powodzenia za późno. Ale mam nadzieję, że poszło świetnie :) i że łowy w taniej książce były udane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za trzymanie kciuków - naprawdę pomogły :) a łowy w Taniej Książce przedstawię w następnym poście

  OdpowiedzUsuń