czwartek, 25 kwietnia 2013

Majowi Jubilaci - biografie i bibliografie

Jak co miesiąc staram się zachęcić Was, kochani, do udziału w Jubileuszowych Lekturach. Nie jest to wyzwanie pochłaniające wiele czasu, na dodatek nie trzeba czytać książek co miesiąc. Mimo to sama regułą chyba nie przypadła wam do gustu, gdyż do tej pory zgłosiły się tylko cztery osoby. Bardzo jestem im za to wdzięczna i bardzo się cieszę z ich obecności na blogu Jubileuszowych lektur. 

Być może lista majowych jubilatów wraz z biografiami i bibliografiami pomoże wam podjąć decyzję i dołączyć do naszej piątki:

JOANNA SZCZEPKOWSKA (1.05.1953) - biografia i bibliografia

JOSEPH HELLER (1.05.1923) - biografia i bibliografia

STANISŁAW GRZESIUK (6.05.1918) -biografia i bibliografia

GASTON LEROUX (6.05.1868) - biografia i bibliografia

HELENA MNISZKÓWNA (24.05.1878) - biografia i bibliografia

IAN FLEMING (28.05.1908) - biografia i bibliografia

JOHN CONNOLLY (31.05.1968) - biografia i bibliografia


5 komentarzy:

 1. Oj, będzie ciężko. Biorę pod uwagę tylko Grzesiuka, ale gwarancji nie ma. :(
  A czy można wrzucić reckę napisaną wcześniej, nie w tym miesiącu, którego dotyczy? Bo może jeszcze bym coś kwietniowego dała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, kwietniowa edycja jeszcze trwa :) sama czytam jeszcze jedną z książek Druona :) możesz też podrzucić coś, co już kiedyś czytałaś tych autorów, którzy obchodzą Jubileusz w kwietniu :)

   Usuń
 2. O, to i ja się przyłączę - będę świętować urodziny Hellera.

  Właściwie fajna rzecz, ale bardziej jako okazja to przeczytania czegoś, na co już się miało ochotę, a nie na specjalne wyszukiwanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę :) poproszę o twój adres e-mailowy, żebym mogła wysłać ci zaproszenie. Możesz go wpisać tutaj lub na stronie http://jubileuszowelektury.blogspot.com/p/zasady-zaproszenia-na-urodziny.html

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń