wtorek, 3 stycznia 2012

Długa wymuszona przerwa...

Kochani!!!

Jakieś fatum krąży nade mną od pewnego czasu... Ostatnio (prawdopodobnie) zawirusował mi się komputer i przestał wyświetlać najczęściej odwiedzane przeze mnie strony. Blokował mi dostęp między innymi do własnego bloga, FB, na forum kolejkowa, na pocztę, na stronę banku.. Koszmar!!! Na szczęście mąż po wielu dniach starań i wydzwaniania po kolegach informatykach w końcu znalazł rozwiązanie tego problemu i oto od wczoraj znowu funkcjonuję w sieci! Jakaż to radość :D 

Niestety grudzień nie sprzyjał także moim planom czytelniczym... Nie skończyłam ani jednej książki, choć kilka rozpoczęłam. Święta w szkole, Święta w domu, święta, święta... i zero czasu na własne przyjemności. Czasami się zastanawiam, czy to święta są dla nas, czy to my funkcjonujemy dla świąt.? 


Postaram się w tym roku nadrobić wiele spośród wszystkich zaległości, ale czuję w kościach, że rok 2012 nie będzie mnie rozpieszczał. Kroją się liczne nadgodziny w pracy, a co za tym idzie - walk o byt i dalszą pracę (niestety młodzi nauczyciele wciąż muszą udowadniać jacy są wspaniali i bezkonkurencyjni...). Ale dosyć zrzędzenia! Zabieram się właśnie za czytelnicze podsumowanie roku 2011 i mam nadzieję, że jeszcze wieczorem je Wam przedstawię!

SZCZĘŚLIWEGO I OBFITEGO W CZYTELNICZE PRZYJEMNOŚCI ROKU 2012!

3 komentarze:

  1. Tobie również wspaniałego Nowego Roku! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że jesteś z powrotem. Wszystkiego dobrego!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziewczyny dziękuję i też się cieszę, że powoli wracam do internetowego życia :)

    OdpowiedzUsuń